Kontaktinfo

Her finner du alle våre kontorer i Norge

TA DIREKTE KONTAKT MED EN AV VÅRE AVDELINGSKONTORER

Generelle spørmål

Kundesenteret vårt har åpent mandag til fredag fra kl 08-16. Ring eller send mail så hjelper de deg innen kort tid.

E-post: kundeservice@pelicanrouge.no
Telefonnummer: 800 30 690

Avdelingskontor - Buskerud

Kobbervikdalen 87, 3036 Drammen

E-post: stig.myrholm@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Stig Myrholm

Avdelingskontor - Agder

Rigetjønnveien10, 4626 Kristiansand

E-post: tor.tronstad@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Tor Kåre Tronstad

Avdelingskontor - Vestfold/Telemark

Holmejordet 46, 3256 Larvik

E-post: morten.henriksen@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Morten Henriksen

Avdelingskontor - Hordaland

​Kanalveien 105, 5068 Bergen

E-post: stian.natas@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Stian Natås

Avdelingskontor - Molde

Julsundveien 113, 6411 Molde

E-post: sivhege.storetvedt@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Siv Hege Storetvedt

Agentkontor - Nord Trøndelag

​Postboks 2091, 7708 Steinkjer

E-post: perodd.gustavsen@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Per Odd Gustavsen

Agentkontor - Nordland

​Junkerveien 109A, 8011 Bodø

E-post: kjellmagne.sivertsen@pelicanarouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Kjell Magne Sivertsen

Agentkontor - Brønnøysund

Jarholmen, 8920 Sømna

E-post: gunnar.thrana@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Gunnar Thrana

Agentkontor - Lofoten/Vesterålen

Søndregate 42C, 8450 Stokmarknes

E-post: ketil.johnsen@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Ketil Johnsen

Hovedkontor - Oslo

Ole Deviksvei 6C, 0666 Oslo

E-post: per.skonnord@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Per Skonnord

Avdelingskontor - Østfold

Wilbergjordet 1, 1605 Fredrikstad

E-post: rune.kjellemo@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Rune Kjellemo

Avdelingskontor - Rogaland

Fabrikkveien 12, 4033 Forus

E-post: trondjarl.oye@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Trond Jarl Øye

Avdelingskontor - Hedmark/Oppland

Raufoss Industripark Bygg 136, 2830 Raufoss

E-post: jim.van.dijk@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Jim Van Dijk

Avdelingskontor - Ålesund

Solevågsveien 1, 6037 Eidsnes

E-post: kenneth.veddegjerde@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Kenneth Veddegjerde

Avdelingskontor - Sør Trøndelag

Østre Rosten 84, 7075 Tiller

E-post: jimmy.sjolander@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Jimmy Sjölander

Avdelingskontor - Skei

Skei Sentrum, 6843 Skei i Jølster

E-post: nils.forde@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Nils Bjarte Førde

Agentkontor - Tromsø/Finnmark

Storsteinnesveien 2, 9020 Tromsdalen

E-post: knut-olav.lindberg@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Knut Olav Lindberg

Agentkontor - Harstad/Narvik

Sørlavangen 20, 9440 Evenskjer

E-post: terje.ingebrigtsen@pelicanrouge.com
Telefonnummer: 800 30 690
Kontaktperson: Terje Ingebrigtsen